Grupa Filmu Reklamowego

Opiekun grupy: Jan Cieślar

Ogłaszamy nabór do kolejnej grupy Plenerów Film Spring Open 2021. Sztuki filmu reklamowego będziecie uczyć się pod okiem Jana Cieślara, który na swoim koncie ma ponad 60 nagród i wyróżnień na najważniejszych światowych i polskich festiwalach reklamy.


Fot. Daniel Rusin

Co czeka uczestników Grupy Filmu Reklamowego?

Wykład pod wszystko mówiącym tytułem: „Kot w stroju rekina na Roombie – o post-reklamie, ekonomii uwagi i ciągłym szukaniu nowych mediów” i oczywiście warsztaty prowadzone przez eksperta.

„W ramach warsztatów przejdziemy pełny proces tworzenia reklamy – od zdefiniowania briefu, przez szukanie inspiracji, odkrywania insightu, nazwania big idea, wyboru medium, aż do produkcji, tworzenia case study i promocji stworzonych w ramach warsztatów reklam. Zapraszamy chętnych ze wszystkich dyscyplin – siłą reklamy jest różnorodność!” – zapowiada Jan Cieślar.

czerwiec 2022

pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Szczegóły dostępu

  1. Wstęp tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych uczestników. Jeżeli chcesz uczestniczyć zarejestruj się
  2. Zarejestrowany?

Opiekun grupy

Jan Cieślar – karierę zaczynał jako pastor, obecnie jest prezesem studia gamedev Superkami S.A. W międzyczasie zaliczył kilkuletni epizod w agencjach reklamowych, gdzie pracował dla takich klientów, jak: Samsung, Disney, Ikea czy MTV a także organizacji charytatywnych takich, jak Polski Czerwony Krzyż i Rak’N’Roll – wygraj życie. Jego kampanie z pogranicza nowych technologii (druk 3d, gry, virale) były szeroko komentowane w polskich i zagranicznych mediach oraz zdobyły ponad 60 nagród i wyróżnień na festiwalach branżowych, w tym w Cannes Lions, Clio, One Show czy Eurobest.

Remember Me

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 Film Spring Open. Rysunki - prof. Maja Wolna