rejestracja

Rejestracja

Rejestracja otwarta
dostępna na stronie
www.filmspringopen.eu

miejsce

Miejsce

Wyjątkowo z powodu pandemii 15 edycja Plenerów Film Spring Open odbędzie się ONLINE​

termin

Termin

13-22 października 2020

Laboratorium

audiowizualnej

przyszłości​

prof. Maja Wolna

Grupy Dedykowane

Warsztaty

Co robimy?

Edukacja na Plenerach Film Spring Open skierowana jest szczególnie do tych, którzy chcą eksperymentować i szukać nowych formatów opowiadania, nowoczesnych rozwiązań językowych czy produkcyjnych i postprodukcyjnych.

  • Praca w grupach twórczych w formie wideokonferencji. Zarejestrowani w danej grupie Uczestnicy będą mogli konsultować i rozwijać swoje projekty w sesjach grupowych i indywidualnych.
  • Będzie można indywidualnie konsultować się z naszymi wykładowcami nie tylko w trakcie Plenerów, ale przez cały rok.
  • Wykłady „gwiazd” i wybitnych profesjonalistów. Na Plenery co roku zapraszamy wybitnych artystów i techników, których działania i sukcesy wytyczają przyszłą perspektywę rozwoju naszej branży.
  • Na koniec Plenerów odbędzie się wspólna projekcja zrealizowanych przez uczestników filmów, testów czy też internetowych programów.
  • Promujemy osiągnięcia naszych Uczestników. Będą oni mogli online pokazywać swoje własne projekty w ramach sekcji „DA SIĘ”.
  • Ponadto dzięki naszym Partnerom technologicznym planujemy zorganizowanie warsztatów sprzętowych, pokazów najnowszych sprzętów i rozwiązań w formie webinariów. Ponadto Nasi Partnerzy technologiczni – wypożyczalnie sprzętu audiowizualnego w różnych miastach Polski, obiecały bezpłatnie wypożyczać wybrany sprzęt i świadczyć swoje usługi naszym Uczestnikom by mogli zapoznawać się z jego działaniem, a także realizować wybrane przez Opiekunów grup projekty.

Kwiecień 2021

pon wt śr czw pt sob nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Partnerzy

Współfinansowanie
FSO - partnerzy
Współorganizatorzy
Partnerzy
Partnerzy technologiczni
Partnerzy organizacyjni
Współpraca redakcyjna
Partnerzy medialni